Wyjazdy klubowe są jedno lub kilkudniowe, o charakterze towarzysko-partnerskim (niekomercyjne). Noclegi oraz plan koordynowane są przez Kadrę Klubu Turystyki Górskiej Wierchy PTTK Bytom.

Zainteresowani proszeni są o zgłoszenie mailowe chęci uczestnictwa. Po ustaleniu terminu i celu, przesyłana jest szczegółowa informacja mailowa.
W zależności od ilości dostępnych miejsc, formowany jest skład wyjazdu i przyjmowane są wpłaty.

Osoba przyjęta na wyjazd, która dokonała wpłaty, a z różnych względów nie będzie mogła wziąć udziału, wskazuje swoje zastępstwo. Ze względu na wewnętrzny porządek organizacyjny, nie ma możliwości zwrotu kosztów.

Dojazd do miejsca docelowego odbywa się we wspólnym zakresie uczestników (własnymi transportami).

Warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest pozytywna decyzja Zarządu Klubu.

Ewentualne pytania proszę kierować na: klub@wierchy.pttk.pl