Informacje ogólne

Uprawiamy turystykę w górach polskich i pasmach naszych sąsiadów. Dzielimy się swoim doświadczeniem z zainteresowanymi.

– Pomożemy zaplanować indywidualny charakter wyjazdu na podstawie wywiadu z osobą zainteresowaną,
– Służymy poradą przy zdobywaniu Górskiej Odznaki Turystycznej GOT PTTK,
– Kierujemy na szkolenia kadrowe PTTK osoby, które zdobyły złotą odznakę GOT PTTK i nie tylko,
– Potwierdzamy odbyte wycieczki do GOT PTTK i innych, aktualnie zdobywanych przez turystów odznak, (Promujemy)
– Przyjmujemy nowych członków PTTK,
– Doradzimy przy zakupie sprzętu i odzieży,
– Przyjęci Klubowicze otrzymują rabaty i ubezpieczenie grupowe PTTK, (Info)

Posiadamy Kadrę i Członków z doświadczeniem i o szerokich kwalifikacjach, wykraczających poza ramy działalności Klubu.

Są z nami osoby, które zdobyły szczyty i wędrowały po Gruzji, Armenii, Kaukazie, Kirgistanie, Himalajach, Karakorum, Maroko i Kole Podbiegunowym.

Zapytania do nas proszę kierować mailowo. W miarę możliwości odpowiadamy na bieżąco.